Kompleksowe wsparcie firm w zakresie obsługi informatycznej:

Serwis okresowy i naprawa uszkodzonego sprzętu informatycznego

Prowadzimy bieżący serwis drukarek, zajmujemy się naprawą uszkodzonego sprzętu komputerowego i biurowego, w tym: jednostek centralnych komputerów stacjonarnych PC (płyty główne, zasilacze), monitorów, laptopów, kamer, urządzeń drukujących, zasilaczy awaryjny UPS, niszczarek do papieru i tym podobnych.

Działanie firmy w zakresie bezpośredniego serwisu to obszar trójmiasta: Gdańsk-Sopot-Gdynia i okolice - Pruszcz Gdański, Tczew, Kartuzy oraz pozostałe miejscowości w promieniu do 25 kilometrów. Na życzenie realizujemy naprawy wysyłkowo, koszty przesyłki ponosi klient

Tego rodzaju działalność to niezbędne uzupełnienie oferty firmy, całościowo uzupełniające wachlarz świadczonych usług programistycznych i opieki na systemami informatycznymi. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja wydatków związanych z koniecznością zakupu kolejnego sprzętu niezbędnego do nieprzerwanego działania firmy.

Działamy w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie zawodowe techników napraw sprzętu mechanicznego mechaniki precyzyjnej specjalizujących się w naprawie drukarek i pozostałych urządzeń drukujących, niszczarek do papieru itp sprzętu wykorzystywanego powszechnie we współczesnym biurze.

Serwis elektroniczny to zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w naprawach płyt głównych PC czy laptopów, kamer CCTV, skanerów, zasilaczy UPS czy innego sprzętu elektronicznego.

Przejdź na stronę główną

Kontakt

W sprawach nawiązujących do naszej oferty zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 112 733
lub mailowo na adres KONTAKT w domenie ebiznesarium.pl

Firma Global, świadczymy usługi w zakresie wsparcia informatycznego dla firm

1.

Kompleksowe wsparcie informatyczne

Świadczymy ogół czynności podejmowanych dla firm z nami współpracujących w zakresie wsparcia merytorycznego i technicznego w ramach sprzętu informatycznego i oprogramowania biurowego

Więcej

2.

Serwis i naprawa sprzętu komputerowego

Zajmujemy się naprawą sprzętu komputerowego i biurowego: płyt głównych PC, laptopów, zasilaczy, monitorów i innego sprzętu elektronicznego

3.

Oprogramowanie dedykowane

Usługi programistyczne. Na zamówienie klienta tworzymy oprogramowanie dostosowane do potrzeb i sposobu działania firmy, uwzględniając specyfikę przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Dzięki czemu rozwiązanie informatyczne szybko staje się naturalnym narzędziem codziennej pracy.

Więcej